شرکت آچار فرانسه
شرکت آچار فرانسه
خدمات اینترنتی آچار فرانسه طراحی سایت آچار فرانسه

«احسان غیبی» آلبوم اینترنتی منتشر می‌کند

احسان غیبی پس از پنج سال ممنوع الفعالیتی بزودی حضور پر رنگی در بازار موسیقی خواهد داشت، این خواننده و آهنگساز پرسابقه که پیش از این به دلیل مسائل پیرامون مجوز آلبومش پنج سال سکوت کاری را انتخاب کرده بود، حالا با دستی پر قصد دارد به سطح اول بازار موسیقی پاپ بازگردد.

download-370x370

وی در همین رابطه اعلام کرد هماهنگی‌های لازمه در جهت انتشار یک مجموعه اینترنتی انجام گرفته و تا اواخر اسفندماه این آلبوم منتشر خواهد شد. او در ادامه با تاکید به اینکه هیچ یک از آثار آلبوم اصلی‌ام که «خاطره انگیز» نام دارد در این مجموعه نخواهد بود تصریح کرد: «مجموعه کنونی کاملاً مجزا از سایر آثار بوده و در ماه‌های اخیر تولید شده است.»

گفتنی است در این مجموعه آرش آزاد، علی ضیاء، آرین بهاری، تاده آبولیان، آرتین زمانی (در تنظیم آثار) و همینطور سحر دهقان، پیمان طالبی و علی آراد (در زمینهء ترانه) در کنار خود احسان غیبی که کلیه آثار را آهنگسازی کرده است حضور دارند.

همچنین اکثر قطعات این مجموعه ریتمیک هستند و در بین آثار این آلبوم فضاهای متنوعی شنیده می‌شود، آخرین فعالیت جدی احسان غیبی در زمینه موسیقی به سال ٨٧ و انتشار آلبوم «کلکسیون» برمی گردد که بازخورد بسیار چشمگیری در بین مخاطبان داشت.

لازم به ذکر است که تیزر تصویری این آلبوم اینترنتی هم بصورت رئال ۲D – ۳D تولید شده است و بزودی از طریق همین رسانه پخش خواهد شد

همچنین ببینید

دانلود آهنگ یه سیگاری گاری گاری گاری بنگ بنگ بنگ

دانلود آهنگ یه سیگاری گاری گاری گاری بنگ بنگ بنگ

۲ نظر

  1. عاششششششششششششششششششششقتم آرین جون…
    ادامه بده امیدوارم موفق باشی و جاودان مثل مرتضی(پاشایی)

  2. ehsan kare por enerzhiiiiiii pas doste aziezam zod tar garar bede linkoooo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دانلود آهنگ جدید